Login Search

Stana


Black skoro neposlouchám, ale tohle mě baví hodně. Top skladba Sunjo. Určitě souhlasím, že by songy mohly bejt kratší, hodina je moc.

Je to skvělej pop, živě to maká neuvěřitelně a nejlepší flák At the Bottom.

Ghost si rád poslechnu jako takovej easy listening relax a rád bych u šel, ale ta cena je asi dvojnásobná než co bych byl ochotnej za to dát.

Nějak jsem si vzpomněl na tuhle kapelu, tušil jsem, že to bude zlý, našel si novou věc a prosimvás nikdo tuhle chybu neopakujte, tahle banda to má za sebou.

   anonymous: Stana: Mně právě přijde, že Kolstad má víc prostoru v Rendezvous Point než v Leprous. Ale hraje pěkně, né že ne...  
RP je jinde, to jo, to je takovej jeho projekt ve kterým se s tím hezky mazlí, ale Leprous to je jiná, tam musí hrát aby moc nevynikal a dělá to naprosto božsky. Nenápadná a přitom silná hra pro kapelu.

Opravdu skvělej koncert, report podepisuju a ještě bych vypíchnul, že Leprous jsou už opravdu velká a naprosto profi kapela což mi došlo až na tomhle koncertě. Před dvěma rokama bych to o nich ještě neřekl.

Leprous - na desku jako celek ještě názor nemám, snažím se do toho dostat abych si čtvrteční koncert co nejvíc užil, a jako zatím asi spíš dobrý než špatný, ale KURVA, ten Kolstad tam hraje jako bůh, to je fakt naprostá paráda ty bicí.
Jsem zvědavej co z toho daj live a jak to bude působit.

Tak ta je hustá!

Já už dva tejdny v kuse jedu Artificial Brain - Infrared Horizon a je to naprosto boží. Moc rád bych je viděl live a těším se na novou věc.