Login Search

ondranevim - profil nenalikován


Ta druhá věc je taky v pohodě: https://www.youtube.com/watch?v=pXiwr6OsYcM

Jasně, ale furt nevím jestli se mi to líbí.

je to jeba!

posloucháte někdo? mě se zapáčilo dosti. a ten koncept je zase daleko...

ignoruj tu lebku v plamenech, většinu těch dvou hlav tvoří to žlutý, černý čáry nahoře cca ohraničujou vršky hlav, ty hlavy jsou z profilu, oči, nos/čumák + okolí tvoří to černobílý ("warpaint"), pusy mají spojený v tom černočerveným středu, brady a krk ohraničuje/končí tam, kde začínají ty zlatý "plameny" dole uprostřed ... ta gorila nalevo je podle mě jasná, to napravo, je něco mezi ženskou a taky gorilou :) ... když mi to manželka řekla (prý na druhý pohled to tam viděla), tak jsem taky zíral, jestli se nezbláznila, ale jak jsem to "pochopil", tak už to tam nemůžu nevidět... a možná bych to i radši neviděl :)

jinak to, co je na vnitřáku na straně s textem Þeógónía je pravděpodobně kunda se spermiema a vaječníkama :) ? (což by vlastně vzhledem ke "zrození bohů" i dávalo smysl)

   onDRajs:
To si ještě povíme :) myslím, že takhle našlapaná BDM deska tak pět let nevyjde...
  


pokud ovšem defeated (opět) nepřekonají sami sebe :)

já to považuju za nejlepší BDM desku mnoha let. slabina je dvojí - jednak ten žánr je v podstatě mrtvej (a DS ho zabili, krom nich mě nebaví nic.) a jednak mě strašně sere vokál. bejt to bez vokálu, jasná stovka.

   AddSatan:
Wormlust / Skáphe vinyl konečně doma - ten obal i vnitřní artwork je dost haluz :) - nejvíc mě dostalo, že když se na to podíváte z dálky (na ten frontcover), tak tam lze vidět z profilu hlavu gorily a/nebo i jiný zvíře, nebo ženskou :) (obě s warpaintem), jak si dávají pusu :). Zajímalo by mě, jestli je to schválně, spíš asi ne, ale... je to tam :).
  


prosimtě mohl bys mě nějak navést? kde mají oči, huby?

(jestli to byl fór, tak vynikající, protože dneska sem na to střídavě se ženou zíral 5 minut)

To si ještě povíme :) myslím, že takhle našlapaná BDM deska tak pět let nevyjde...

Za mě tam prostě chybí ten kytarista Kühn, který z nich měl největší smysl pro death metal. Gruber na mě působí jako skvělý jazzový muzikant, který se snaží dělat death metal tak, že s využitím nějaké hudební teorie usoudí, z jakých postupů se death metal skládá, a podle toho jede. Ale sám tu muziku tak necítí, nemá to v krvi. Takže je to to taková střelba naslepo, občas se trefí (Insecta Incendium), občas spíš ne. Zuřivost a zlověstný tlak, což jsou věci, který od DM desky chci, tam chvíli jsou, chvíli zase vůbec. Takže nadprůměr určitě jo, ale do nějakýho milníku v žánru to má sakra daleko.

Bizz: Hej, to škvrně vraždí! Co z ní bude? Co z ní už je...!