Login Search

sicky


já jsem si všiml jiné divné věci, (nevím teda, jestli je to pravda), ale občas mě přišlo, že ti týpci , co fotili a natáčeli v průběhu festu ty promo videa s diváky, si ty situace nasimulovali. Prostě vyšla buchta z backstage, nasadila si masku, zašla na minutu do kotle, maník ji vyfotil, a když pokynul, že to má, tak buchta masku sundala a zas z kotle odešla :)

Jako to nadávání na zvuk moc nechápu. Většina headlinerů měla podle mě zvuk velmi dobrý. opeth, overkill, emperor, suffocation, decapitated, prong, crowbar, electric wizzard, madball, dillinger všichni zvuk naprosto v pohodě. Možná Hatebreed trošku moc kytara, ale podle mě to tu show to nakoplo. Přijde mi, že kritici zvuku asi nebyli nikdy na koncertě anebo si neumí vybrat místo, kde to hraje ok

deska je nehoráznej mazec

Byl jsem tam a souhlas s tím, že MH to naživo dali překvapivě dobře, kupodivu i vč. zpěvu. Franta to odzpíval fakt famózně a to přitom toho hrál i dost na kytaru, řekl bych že kytary táhnul víc než Blackosh. Možná se jim to trochu rozsypalo v té druhé skladbě z Okultisty v té mezihře a nepatrně dřel ten Panushka, jinak jim to ale šlapalo výborně. Skladby z Ritualu bez chybičky:) a finále Konve+Jáma Pekel to byl mazec. Jinak Bitches i Nergal příjemné zpestření.
Co se týče Cult of Fire, tak proti MH hudebně slabota. Možná by jim pomohla druhá kytara, která by ten bzučák trochu zmohutněla:)

ještě taky hráli na Trutnově 2015 ..:-)

master´s hammer už ve středu :-(

ok, tak já se toho ujmu :-)

není to vyloženě špatný, stejně to ale po třetí /čtvrtý skladbě zpravidla vypínám. Přijde mi tam nějak moc toho šmrdlání a mečení, chybí tomu prostě koule. Možná je ale problém v tom, že tyhle Mastodontí onanie, který byly fajn na Crack.. a částečně Blood.., se mě po čtyřech dalších albech oposlouchaly, už mě to prostě nebaví.

.. a Show Yourself mě vyloženě vadí, tu jsem dokonce musel umazat :-)

jako black tohle ani náhodou, spíš bych řek místama průměrný metalcore / melody death. Nic originálního tam teda neslyším

Jako, šel jsem ten večer spíš na Uneven Structure, ale nakonec musím říct, že je Ninjové dokonale převálcovali. Uneven sice přesný, zvukově čistý, ale celkově příliš škrobený. Moc to nemakalo. Zejména ty novější věci, které vyloženě kazí čistý vokál - uširváč, dost uspávaly.
Proti tomu Ninjové nečekaně super, z alba možná tak nevyzní, ale naživo tahle kapela fakt diktuje. Pohoda, sranda a přitom to mělo groove jaksviň. a to jejich mixování všeho možného naživo super funguje. btw, zvuk od min.druhý skladby úplně v poho

deska docela slabota