Login Search
DEEDS OF FLESH - Portals To Canaan

DEEDS OF FLESH - Portals To Canaan

Autor: 100 Uživatelé: 85

Přispěj do diskuze

přidat komentář

zobrazit vše

@ Bizz: Ano, tuto recenzovanou kapelu jsem měl na mysli. :-) Tady v diskusi zmínění nejsou.

Určitě tu stojí za to zmínit každou kapelu, která hraje propracovanější brutal death bez přehánení s onaniemi, slamy a breakdowny. Takových kapel není nikdy dost a že tu bylo něco zrecenzované, každému na první dobrou nenaskočí. ;-)

Add Cytotoxin (& Disavowed): Těším se na obojí. www.marastmusic.com/Novinky/Nove-skladby-Disavowed-a-Cytotoxin

Beneath jsou dobří, i když takoví vzdušenější, není to taková drtírna. Hodně nadějí vkládám do letošních Cytotoxin - Nuklearth, vychází v srpnu. Zatím mají venku jednu skladbu a ta má hodně silný riffy, je tam slyšet trochu Hate Eternal, trochu Aborted, trochu i Hate z éry Anaclasis - Morphosis, ale s větší agresí.
V srpnu dále vychází Ingested - Where Only Gods May Tread, a to bude hodně našláplý. Je to víc slamming BDM, i vlivy deathcore se najdou, ale bude to podle všeho klást větší důraz na atmosféru, než bývá v těch žánrech obvyklý.

   k.eight.a: Já bych ještě přidal islandské Beneath => www.metal-archives.com/bands/Beneath/3540290406   
myslis tyhle? www.marastmusic.com/Recenze/BENEATH-Ephemeris :D

Já moc děkuju za tipy na (tech) BDM, které padly níže. Především díky za Unbirth. Já bych ještě přidal islandské Beneath => www.metal-archives.com/bands/Beneath/3540290406

Tento styl je dnes tak nějak mimo reflektory, oproti slam / deathcore. No už není krátce po začátku milénia, to byla zlatá léta.

Sude, dej si Incinerate - Anatomize.

Když už tu padli Cenotaph, doporučuju z Turecka ještě Decaying Purity - letos jim má mimochodem vyjít nová deska. A jenom kousek přes Bospor to mají Řekové Mass Infection, jejichž poslední deska (2018) taky zabíjí.

kdybyste se nekdo chtel zbavit CD Reduced to Ashes tak dejte vedet

   gába: anonymous: Ještě doporučuju Unbirth - Fleshforged Colums of Deceit (2018). Hlavně pro fanoušky níže zmíněných Septycal Gorge určitě zajímavá kapela. Trochu melodičtější riffy a delší stopáž, ale atmosféra v tom pořád je.

Pro mě osobně tahle deka žel dost zklamání, a to jsem se fakt snažil. Zvuk opět příšernej plasťák. Ale první deka Deracinated Celestial Oligarchy baví furt.
  
Jo no, ten zvuk to trochu sráží, ale pořád to řadím k tomu lepšímu co znám z tech/brutal DM. Jinak stylově trochu jinde (víc slamu, míň rychlosti), ale zato zvukově i po ostatních stránkách našláplá je deska Organectomy - Existential Disconnect. Na slam/brutal DM většinou moc nejsem, ale tohle mě baví hodně.