Login Search
DEFEATED SANITY - Disposal of the Dead / Dharmata

DEFEATED SANITY - Disposal of the Dead / Dharmata

Autor: 79 Uživatelé: 75

Přispěj do diskuze

přidat komentář

no u Colina jsou tedy i Pyrrhon :)

   brutusáček: kapela i label hlásí finiš  
už mlčim ;) no jsme zvedav, co s nima Marston provedl, doufam, ze to posunul zvukove jinam

   bizzaro: brutusáček: jestli tomu dobře rozumím tak novou desku mixoval Colin Marstonano, právě probíhá ;)   
kapela i label hlásí finiš

   brutusáček: jestli tomu dobře rozumím tak novou desku mixoval Colin Marston  
ano, právě probíhá ;)

jestli tomu dobře rozumím tak novou desku mixoval Colin Marston

   gába: Nová deka na obzoru!   
jj už čile nahrávaj, těším se

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3314216968618386&id=177971875576260&ref=page_internal

Nová deka na obzoru!

Asi škoda, že žánr toho, co je na "Dharmata", mi zas tolik neříká jako celek (proto nehodnotím). Disposal mě lehounce zklamal, chápu že je to, jak tu padlo, pocta devadesátkám atd., ale co naplat, po trojici excelentních alb, které brutální death posouvaly a dělaly ho jinak než celý ten peloton kapel za nimi, to beru jako trochu krok stranou (spíš než zpátky). Což nic nemění na tom, že je to pořád lepší, než 90% různých vepříků chrochtajících o žraní střev za podkresu bezradného slammování s plastovým zvukem.

CH: jj, přesně tak. Já to i v předposlední větě lehce zmiňuju :-)

recka super, ted to teprve oboji poradne docenuju, ale myslim ze i ta prvni pulka je jasne pocta old schoolu stejne jako ta druha, slysis tam ty early devadesatky jako Embrionic Death - Regurgitate the Dead nebo vlastne i starej kenybl..

super recka, podtrhuju, podepisuju!
šéfe jakože coooo? jaká škoda??? "tsunami animální brutality" na tebe! :-) právě skvělý, že nesložili další Psalms of the Moribund into Deformity, ale rozložili pěkně na dvě různý části - ultrabrutal bahenní fuck off náser a pro mě jednu z mála skvělejch neteplejch pidlikaček

cast Disposal je trosku tupejsi, to je po predchozich deskach skoda a vlastne ji az tolik neposloucham, ale Dharmata je krom velkyho prekvapeni a super napadu unikatni, jak autenticky prenesla toho staryho devadesatkovyho ducha vc zvuku. strasne me timhle full pojetim potesili, pac v tvorbe DS to slyset je. klidne bych si dal takhle celou desku, ty jazziky, vytazenou basu a riffing žeru
btw na Dharmate se podilel i Tom "Fountainhead" Geldschläger, ktery treba makal na predchozi desce Obscury a vubec hostoval na trilionu albech. posledni dva roky s DS jezdi i jako druhej kytarista, ale nepredpokladam, že tu hraje na tu bezpražcovou kejtru :)