Login Search
GOMORRHA - Sexual Perversity by Autopsy

GOMORRHA - Sexual Perversity by Autopsy

Autor: 67.5 Uživatelé: -

Ihned první kontakt s touto grupou ve mě vyvolal docela velkou skepsi. Jen si vemte jméno kapely, název alba a skladeb či booklet, na jehož titulce je ztvárněn jakýsi chiro-řezník mrdající dosti zmrzačenou mrtvolku – no dává jí parádní nakládačku. A k tomu ještě fakt, že Gomorrha jsou z Dojčlandu, mi dojem příliš nevylepšil.
Nicméně po vložení cirkulárky do obrušovače mě ihned překvapuje pěkný a čitelný zvuk, který má koule a všechno je až na basu úplně suprově slyšet. Že nepůjde o žádný převrat bylo jasné již z artworku, ale že Gomorrha povalí vskutku dobrou porci tradičního death metalu brutálního střihu je slyšet až z cédé. Očekávejte tedy mručící konipásek s občasným až Barnesovským ječákem, pravý kanibalácký sraženiny, jen občas i v trošinku svižnějším tempu a pravý občas zasekávací smrt rolování. Z výrazu Gomorrha je slyšet ohromné uctívání Cannibal Corpse, ale budu-li chtít, přišil bych jim snad i štipec Deicide nebo Sinister.
Celkově mě tedy Němčouři docela mile překvapili (hlavně v druhé půli disku), i přesto, že je takových kapel na milióny. Důležité ale je, že jim to na disku funguje a nejde o zbytečnou nahrávku, protože to, co tam má být, to tam taky je!
P.S.: Vřele doporučeno všem Kannibalům…

13 / 38:56

Tvé hodnocení:

Tagy:

Gomorrha