Login Search
KAYO DOT - Blasphemy

KAYO DOT - Blasphemy

Autor: 81 Uživatelé: 80

Přispěj do diskuze

přidat komentář

Tez mi to zacina pripadat takove nemastne neslane...
Debut, Coyote, Hubardo, Coffins on Io povazuju za dokonaly desky.
Plastic bylo strasne jalove a Blasphemy to kdovijak moc nezvedlo. Nejak to tape odnikud nikam...

se přiznám, že pro mě to je možná nejslabší deska Kayo, nějak jsem se do toho nedostal (akorát ta poslední hitovka je teda dobrá) a celkově už jsem se té Driverovy gotiky nějak přesytil, chtěl bych něco míň opulentního a romantickýho

ta nová sólová skladba je fajn
a začal teď dělat nějakou elektroniku..

absolutne se do toho nemuzu dostat, za me totalni ustrel

   AddSatan: jak to postupně vygraduje z křehký pohodičky až do takovýho divnýho, epickýho (heavy?) metalu ... v jednom rozhovoru Driver zmiňoval, že jsou s Byronem fanoušci Kinga Diamonda :), což je myslím zrovna tady znát, ale naštěstí tenhle vliv přetavili do něčeho, co je fakt poslouchatelný a skvělý bez výhrad :)  
poď ven vole, na Kinga nešahej!

   mIZZY: "Steady in her courseless..." z Vanishing Act in Blinding Gray považuji asi za nejsilnější moment desky.   
jo Vanishing Act je možná celkově nejzajímavější skladba i po kompoziční stránce, jsem to tam měl/chtěl taky zmínit, ale nějak... mj. jak to postupně vygraduje z křehký pohodičky až do takovýho divnýho, epickýho (heavy?) metalu ... v jednom rozhovoru Driver zmiňoval, že jsou s Byronem fanoušci Kinga Diamonda :), což je myslím zrovna tady znát, ale naštěstí tenhle vliv přetavili do něčeho, co je fakt poslouchatelný a skvělý bez výhrad :)

jinak Driver koncem roku vydal singl/EP, nebo co to je... minimálně příjemný/pěkný...
www.kayodot.bandcamp.com/track/n-g-h-4-m-never-gonna-happen-4-me

Jo, za mě po více než deseti posleších nakonec taky super album. Ze začátku mi ta popovost trochu vadila, nakonec ji ale beru jako plus a ve výsledku mě Blasphemy baví více než Plastic House. "Steady in her courseless..." z Vanishing Act in Blinding Gray považuji asi za nejsilnější moment desky.

luxusní deska, luxusní recenze <3