Login Search
SECRETS OF THE MOON - SUN

SECRETS OF THE MOON - SUN

Autor: 83 Uživatelé: 80

Přispěj do diskuze

přidat komentář

zobrazit vše

Tak s novou deskou se SoTM vydali regulérně na gothick rockovou dráhu.
https://secrets-of-the-moon.bandcamp.com/album/black-house-2
Kromě dalšího vyměknutí to asi s předchozím albem nemá moc společného a za mě spíše zklamání.
Pááár songů možná ale bude mít smysl si ještě párkrát pustit.

https://www.youtube.com/watch?v=jOB5m8_x9fI a co třeba tohle hysterické němectví?

"diskutuju" uz jen prilezitostne a vzdycky zapomenu, jak jsem se minule podepsal.)

uz se v tom ztracim, Sss = SV = Sud = trve püre n3n4vüst?

   anonymous: Ale jo, zacnu treba s proflaklymi Nargaroth. Dale napriklad Vargsang, Endstille, Necrolog od Forgotten Darkness. Z novejsich kapel bych vyzdvihl Shrine of Insanabilis, debut se povedl. A neodpustil bych si, kdybych vynechal treba takove Katharsis.
Abych jenom nerypal, dekuji za recenzi novych SOTM, sam jsem si vydani noveho alba nevsiml a po precteni Tveho clanku jsem celkem zvedavy jak nova deska zni.
  
vyjima kthrss vsechno ctvrtej sled.

SOTM byli plytky vzdycky, to ze se vyteplili me neurazi, pohorsit si u me nemohli :)

Tak ja nevim, album mi prijde takove rozporuplne. Chvilemi si rikam, ze to klukum vymeklejm celkem slape, a chvilemi kroutim hlavou rikam si, proc posloucha takovou popovou sracku... bude to chtit vic poslechu a ukaze se, na jakou stranu se prevazi muj nazor...

O kthrss žádná, to je jasné. Některé kapely, co vycházejí na W.T.C., jako třeba zmínění Shrine of Insanabilis, nejsou špatné, nicméně mi všechny dost přijdou oproti Ascension ve stínu, ničím extra nevynikají. Albez Duz jsem ještě neslyšel, ale jelikož je uvidím letos v Rakousku, tak vyzkouším ;-)

Jinak jak píše Bizzaro, několik skvělých blackařin z Německa samozřejmě je (třeba ty, co jsem vypíchl v recce), ale zbytek je až moc (pod)průměrný a hledání dalších výjimečných kapel je jako to s jehlou v kupce sena. Určitě ji neodepisuji, ale, jak jsi sám zmínil, oproti Francii se severem (a ano, určitě i Polskem) pokulhává dost.

Určitě pak napiš dojmy, jak desku poslechneš. Od hodně fanoušků Secrets of the Moon slýchám spíše negativní reakce kvůli vyměkknutí a tak, ale mě SUN baví dost :)

Neslysel, mam trochu hoňku :/ ted o vikendu se k tomu snad dostanu...