Login Search
SECRETS OF THE MOON - SUN

SECRETS OF THE MOON - SUN

Autor: 83 Uživatelé: 80

Přispěj do diskuze

přidat komentář

zobrazit vše

jj, Misa ma za letosek uz vic recenznich zarezu nez za komplet historii :) a povedenych
misty v tech Secrets slysim az go(r)th rock

Míšo, nevyměnili tě? suverénní recka, je už asi posloucháš dlouho, co?
zkusím to někdy dát celý nebo aspoň víc skladeb, klipovka zní celkem fajn, neposlouchal jsem je prakticky od roku 2009 po průměrném koncertě
jinak označení něčeho s názvem Hole za lovesong je poměrně zajímavé

Sude, ..., Mystic, co to je zas za obecnosti, "dnes", na lamentování nad dnešním neutěšeným stavem stačí jiní;) viz jen třeba obliba djentu a kapel a la Alcest, o perturbátorech ani nemluvě

on a side note, znáte Gold? koncert byl prej naprosto famózní, deska mě nijak zvlášť nechytla, zajímaly by mě reakce, v něčem to asi bude podobný..

Líbí se mi to. Takovej alternativní pop s tvrdší kytarou. Horší než Antithesis určitě, ale zase řekl bych lepší než předchozí album.

Jo, tou poslední větou jsi to vystihl! Tudíž ano, je to měkké a teplé :D Což však nevylučuje to, že to může být i dobré :)

   mIZZY: Jako jo, je to teplé jak cyp, proti tomu nelze říct ani půl slova. Na balení nějakých patnáctek jak dělané :D Úplně bych je teď šoupl mezi kapely jako Anathema, Katatonia a podobně, ale jako, je to doprí. Na to, že od Antithesis pro mě měly jejich alba lehce sestupnou tendenci (byť se tam vždycky dobré songy našly), tak tohle mě baví z jejich diskografie fakt asi nejvíc. Jsem zvědavej, jak budou zvládat naživo ty čisté zpěvy a jak moc vůbec budou z novinky hrát. Bych si klidně dal celou novinku + třeba Serpent Messiah jako přídavek a čau, heh.  
Já proti tomu řeknu klidně několik slov :D když je něco jemnější, hned je to teplé? Katatonii a i Anathemu miluju, snad nejde jen o tvrdost ne? :-D Nesouhlasím se slovem teplé, stejně tak nenávidím slovo měkké, či měknout, jako by šlo jen o tu tvrdost a nic víc :-D ono to je těžké když dnes pro metalisty vše co je jemnější a melodičtější, je automaticky přiteplené a pro děti..

Jako jo, je to teplé jak cyp, proti tomu nelze říct ani půl slova. Na balení nějakých patnáctek jak dělané :D Úplně bych je teď šoupl mezi kapely jako Anathema, Katatonia a podobně, ale jako, je to doprí. Na to, že od Antithesis pro mě měly jejich alba lehce sestupnou tendenci (byť se tam vždycky dobré songy našly), tak tohle mě baví z jejich diskografie fakt asi nejvíc. Jsem zvědavej, jak budou zvládat naživo ty čisté zpěvy a jak moc vůbec budou z novinky hrát. Bych si klidně dal celou novinku + třeba Serpent Messiah jako přídavek a čau, heh.

Z alba jsem nadšený, je jedno že se odklonili od blacku, že znějí jemněji, ta atmosféra a melodie jsou uhrančivé, stejně jako emotivní zpěv. BM stejně poslouchám pro atmosféru a emoce, ne pro tvrdost, či zběsilost, takže za mě mají SotM palec nahoru!