Login Search
SHINING - International Blackjazz Society

SHINING - International Blackjazz Society

Autor: 75 Uživatelé: 70

Přispěj do diskuze

přidat komentář

nevim, jestli to byla chyba, ale pustil jsem si to :) soundtrack k Tronu, trochu retro vlna, libi se mi to :) ale chtel bych Shining, tohle sou Šájnšmink

Taky na mě kdesi song Wolves vyskočil a jako musím říct, že zlatý švédský Shining teda.

Nějak jsem si vzpomněl na tuhle kapelu, tušil jsem, že to bude zlý, našel si novou věc a prosimvás nikdo tuhle chybu neopakujte, tahle banda to má za sebou.

No to je teda píčovina.

Já to raději ani nechci zjistit, ten singl, co jsem slyšel, mě dostatečně znechutil a přesvědčil o tom, že tuhle kapelu už nemá smysl sledovat.

https://www.youtube.com/watch?v=ztrHwdvutBQ
Slyšel jsem zatím jenom tohle. To je celá deska taková sračka???

mne na ty desce vlastne vadi jen par momentu. predtim to byla ta rokenrolovost a az prilisna vstrebatelnost, kterou ale uz ma i 111, nicmene treba Burn It All je totalni masaz, temnej nastup a i cela skladba, ale ta umlacovaci pasaz, mi treba song trosku kazi, podobnej postup v Need treba ale vzhledem k razu skladby funguje. Thousand Eyes mi cela moc nesedi, ma blizko k ty stadionovy halekacce, House of Warship je jen podklad pro sago, House of Control tady moc nechapu, i kdyz ta "klinicka" pasaz je vytecna.
a bubenik Tobias jako mozna zapor? ted pouziju to tvy, nemyslim si :) si vem, jak je zminena 1000 Eyes postavena, na rytmickych uderech, stupnujicich se prirazech, nebo myslis to jeho solo vne skladby? mne vyhovuje, jak ty skladby rytmicky stojej, ackoli ono to asi moc nebude z jeho hlavy :), on Munkeby podle me bude mit i tohle pod kontrolou