Login Search
SPASM - Lust for Feculent Orgasm

SPASM - Lust for Feculent Orgasm

Autor: 80 Uživatelé: 80

Musím se potutelně usmívat, když si vzpomenu, jak mě Radim odchytl na fesťáku v Olomoučanech a zatáhl do auta se slovy: "Tohle si musíš poslechnout". V následném rozhovoru se mi pak svěřil, že tohle je vedle LAHAR jediná kapela z ČR, kterou by byl ochoten vydat... A podívejme, ani ne 3/4 roku poté se tak stalo a já říkám ANO! Tohle je nahrávka jak víno a troufám si tvrdit, že něco podobného tu už dlouho chybělo. Porno grind v tradici kapel jako je RGT, CBT, DEAD INFECTION a SQUASH BOWELS!!!
V kapele se sešly persony ze smeček DRACO HYPNALIS, ROMANTIC LOVE či PSYCHOPATHIA a výsledek je nadmíru chutný. Lukáš už na nahrávce ROMANTIC LOVE naznačil, že je velice slušný bicák a i přesto, že se zde nejedná o nic technického, jsou bicí velmi účinné, obdivuhodně nápadité, ale hlavně vysypané! Zvuk se zatraceně povedl, však se nahrávalo v kurnik Šopa studiu (Staňa rulezzz :-). Hlasový projev je řádný kanál, ale rovněž se nezapomíná na pestrost a hrátky s hlasivkami. Je vidět, že si kluci obdivuhodně padli do oka, tedy do análu :-). Však o hovnech, pajšlech a mrdanicích se točí veškerá tématická náplň (no tohle, Lukáši? :-). Obal je taky řádně nemocný, pořád mě to nutí se na něj dívat.
Pokud vám přijde, že veličiny žánru poněkud zaostávají za svým jménem, rozhodně zkuste tuhle smečku. Tady není co řešit, tohle musí mít každý grind core fanda. Já říkám, že o SPASM ještě uslyšíme!!!

40 / 51:29

Tvé hodnocení:

Tagy:

Spasm, grind, goregrind