Login Search
ULCERATE - Shrines of Paralysis

ULCERATE - Shrines of Paralysis

Autor: 100 Uživatelé: 80

Přispěj do diskuze

přidat komentář

zobrazit vše

natáčí novou desku, konec hlášení

Nakonec jsem se do toho po dalších pár měsících proposlouchal, je to prostě ta deska, co dlouhodobě postupně roste. Posledních cca 14 dní to sjíždím dost často a asi jsem pochopil i ty pomalejší zamyšlený pasáže. Jen to chce dát tomu dost poslechů v náladě, co ladí s atmosférou desky.

live, profi z Krakowa https://www.youtube.com/watch?v=JXuV76VZxBI

Za mě osobně osobně zatim nejlepší koncert Ulcerate. Totální bomba.
Post-zadumanost vítám a je to pro mě jedno z nevětších lákadel. Čim míň intenivních death metalů, tim hůř. Toho je teď všude dost. Hodně jsem se bál živýho provedení titulní Shrines a nakonec to byl vrchol koncertu.
Jinak Outre fajn. Místama zajímavý, místama největší píčovina ever (Destroyer).... Blaze jsem prokecal a nelituju. Znělo to jako přesně ten fádní black z devatesátek jako z desek, co už nikdy životě nepotřebuju slyšet.

brutusáček: Everything je dobrý, no. :) Trochu míň mě tam baví prostředek (tak 3.-6. skladba), ale jo, za mě asi nejlepší Ulcerate. Nicméně pořád podle mě je kam tlačit, a Archspire syndromu bych se nebál, tam je přehnaná rychlost a technika, u Ulcerate jsem to myslel spíš ve smyslu zintenzivnění disonancí a takovýho toho temnýho tlaku, kdy to zní, že padá obloha a všichni tady umřem. :)

   anonymous: Stejně bych ale rád někdy slyšel Ulcerate v intenzivnější a natlakovanější verzi, řízlý takovým náklepem, jako jsou třeba poslední Hate Eternal nebo něco takovýho. To by mě asi bavilo ještě víc.   
na to je idální Of Fracture and Failure...a koneckonců Everything
   anonymous: Ale obecně Ulcerate v celý diskografii jsou na mě až moc post-metal. Kdyby se drželi těch hutnějších, deathovějších pasáží a ještě víc je zintenzivnili, bylo by to za mě geniální.   
jak je vidět s recenze i hodnocení Všech desek tak mi ten „postmetal“ až tolik nevadí ani to natahování na destroyers. Zintenzivnění slyším hodně na Vermis, na Shrine je to takové do půlky od půlky se začne natahovat. Každopádně bych se ještě těch snah zintenzivnit trošku bál, aby nedošlo nedejsatan k něčemu jako jsou přeonanovaný Archspire nebo Everything č. 2 (všichni budu nadávat, že to bude everything 2). Mně ta jejich vyváženost technika/skladba/atmosféra baví i díky tomu, že na každý desce s tím pracují jinak.

   anonymous: Ondrajs: Za mě asi taky nejslabší. Neříkám špatný, to určitě ne, ale takovýho nějakýho zamyšlenýho preludování je tam až moc. Ale obecně Ulcerate v celý diskografii jsou na mě až moc post-metal. Kdyby se drželi těch hutnějších, deathovějších pasáží a ještě víc je zintenzivnili, bylo by to za mě geniální.  
pripojuju se

Ondrajs: Za mě asi taky nejslabší. Neříkám špatný, to určitě ne, ale takovýho nějakýho zamyšlenýho preludování je tam až moc, a někdy to už zavání tápáním. Ale obecně Ulcerate v celý diskografii jsou na mě až moc post-metal. Kdyby se drželi těch hutnějších, deathovějších pasáží a ještě víc je zintenzivnili, bylo by to za mě geniální.

Nebyl jsem na koncertě, ale minimálně z desky noví Blaze of Perdition loňským Ulcerate dávají na frak.