Login Search

Cruadalach - křest LP Agni - Unveil what´s burning inside na Beltinefestu Bohemia

BeltinefestCruadalachCruadalach se chystají pokřtít svůj nově vydaný dvanáctipalcový vinyl „Agni - Unveil what´s burning inside" na Beltinefestu 2011 Bohemia, který se koná v pátek 29.4.2011 v pražském Exitu Chmelnice v rámci mezinárodního Beltinefest Tour. Desku kapele vydává časopis Pařát jako vůbec první vinyl ve své historii! Desku pokřtí rovnou dva velmi vážení kmotři, a to náš odvěký přítel Petr Korál a s ním Miloš Dodo Doležal, s nímž CrGnomusuadalach navazují spolupráci ohledně brzkého natáčení debutového alba. Křtít se bude rumem Bocman, jenž byl kapele za tímto účelem věnován sponzorem AP Liquors, prvních sto platících návštěvníků si navíc bude moci dopřát panáka této vzácné lihoviny zdarma!

Beltinefest Bohemia ale rozhodně nebude patřit jen Cruadalach. Na úvod akce váNiburtas přivítá zbrusu nová monstrózní elektrifikovaná rocková show kultovní dětenické středověké kapely Gnomus! Dvoje bicí soustavy a neuvěřitelná nálož hudebních nástrojů a nápadů v podání dokonale sehraných profíků jsou zárukou jedinečné podívané. Po těchto hostech bude následovat maďarský folklórní metalcore Niburta s neuvěřitelnou plejádou tradičních nástrojů a s lidovými zpěvy, následně se představí ostřílení moravští bardi Žrec. Po nich se pražskému publiku předvedou domácí Cruadalach, v rámci jejichž setu proběhne křest LP, a celou akci uzavře toho času nejvýrazněj

ší chorvatská folkmetalová kapela Stribog.

Žrec

Nezapomeňte, že akce začíná již v 19:00. Rozhodně vyplatí stihnout její začátek a vydržet až do konce, jenž je plánován na půlnoc.

Mimopražští pak mají možnost zhlédnout čtveřici Stribog, Niburta, Žrec a Cruadalach ještě druhý den, v sobotu 30

.4., na Apocalypsa Festu v brněnské Melodce (začátek akce v 19:00).

Těšíme se na všechny přítomné!

Cruadalach


Začátek akce: 19:00
Info: vstupné: 200Kč
Odkazy: