Login Search

Metal v továrně VIII

Zformuj prsty do hroziva a přijď za týden, tedy v pátek 27. ledna 2017, na osmý Metal v továrně!

Headlinerem budou polsko-čilští groove metalisté DEADPOINT. V jejich řadách působí baskytarista Marek, který v HK už několikrát hrál s kapelami Presidents of Noise a Etherdrown. DEADPOINT nám představí skladby ze svého debutového alba 'The Art of Deception', na jehož vzniku se podílel i slavný producent Jacob Hansen (Heaven Shall Burn, Pestilence, atd.) Tato nahrávka vynesla wrocławské metalisty mezi nejzajímavější nové kapely v Polsku, takže se objevují na čím dál prestižnějších akcích. Naposledy např. předskakovali kultovním Animals as Leaders. Polský groove a křik hrubiána z Chile spolu funguje náramně!

Exkluzivně si můžeme po dlouhé době nechat podrtit kosti asi nejlepší brutal death metalovou kapelou regionuDISSECTION CORPSE. Ti už delší dobu hrají jednou až dvakrát ročně, a tak je jejich vystoupení vždy svátek. Kromě hudebního buldozeru a láskyplných textů jsou vyhlášení i skvělým koncertním zvukem. Není divu, když v jejich řadách hraje profesionální zvukař.

Na podobné vlně tvoří DEWDROP, jimž nedávno vyšla debutní deska 'Valley of Hate'.

Sestavu doplní domácí metalcoristé I SCREAM FOR VENGEANCE a black metaloví WIZARD INFERNAL.

Aktuality a přesný harmonogram akce sleduj na

našem FB profilu
události na FB
události na Bandzone

Klub je ve stejném areálu, kde je i La Fabrique / Rychtářka. Dostaneš se k němu bránou, která je u nadjezdu. Vstup je cca 20 metrů po pravé straně ve vnitrobloku. V nejbližším okolí jsou zastávky MHD Pyrám a Průmyslová škola.


Začátek akce: 18:00
Info: 120 Kč
Odkazy:
Facebook: link