Login Search

MetalGate Spring Prelude 2011 – večer Černých Trollů

black trolls over europeMetalGate ve spolupráci s německou agenturou Black Bards Entertainment a českou pagan/folk metalovou kapelou Cruadalachzve všechny válečníky Midgardu na nezapomenutelný pagan metalový večer „BLACK TROLLS OVER EUROPE Part II“, kterému bude zasvěcen třetí ročník jarního klubového mini festivalu MetalGate Spring Prelude.

Ve středu 20.4.2011 se v pražském klubu Abaton představí celkem šest západoevropských pohanských kapel, v čele s bavorskou kultovní epic pagan metalovou hordou WOLFCHANT, která u nás představí své aktuální album „Call of the Black Winds“.

Dále bude k vidění nový projekt frontmana kapely Týr, Heri Joensena, a to progressive viking metalová formace HELJAREYGA, jejíž stejnojmenné debutové album vyšlo v říjnu 2010. Z německé pohanské scény k nám zavítají též pagan black metalisté GERNOTSHAGEN, následovaní formacemi KROMLEK a NOTHGARD. Soupisku účinkujících pak uzavírají celtic death metaloví vlci NORTHLAND z Katalánie.

Je jasné, že se můžete těšit na pestrou show a velmi vysokou kvalitu účinkujících, kteří již v západní Evropě ve své většině patří mezi etablované a oblíbené kapely. Pro některé z nich se navíc bude jednat o premiérové vystoupení před českým publikem, což je o to větší důvod dorazit.

Tento unikátní večer ve znamení severského panteonu, posvátných run, Drakkarů a šiků vikinských válečníků začne v 18:30. Brány Abatonu se pro návštěvníky otevřou již v 17:30. Vstupenky jsou k dostání za 200 Kč v předprodeji v síti Ticketstream, nebo za 300 Kč na místě.

A pokud byste chtěli ještě další pagan metalovou porci, za pozornost stojí kapelou Cruadalach pořádaný Beltinefest, který proběhne 29.4.2011 v Exitu Chmelnice. Obě akce pojí příjemný benefit, a to, že kdo se v den konání Beltinefestu prokáže vstupenkou z Black Trolls, dostane slevu 50 Kč na vstupném.

www.metalgate.cz


Začátek akce:
Info: Start: 18:30
Odkazy: