Login Search

Němečtí apokalyptičtí „reitermaniaci“ se vrací do ČR!

pressrelease_578_px1

DIE APOKALYPTISCHEN REITER (Ger) + MUSTASCH (Swe) + HONIGDIEB (Ger)
22.10.2008 @ Praha, Rock Café
www.mastersofrock.cz

Říjen bude v pražském klubu Rock Café hodně divoký! 22.10. zde totiž dorazí známá německá heavymetalová kapela DIE APOKALYPTISCHEN REITER. Po svém vzniku v roce 1995 hráli spíše death/thrash metal s melodickými pasážemi s mírně epickou náladou, což zas není tak běžné u tradičního death metalu. Později se však vytrácí deathmetalový vliv a kapela jede více v heavy stylu, v pravidelném tempu skládá delší písně v angličtině i němčině a využívají čistší vokály. Zatím poslední album Riders on the Storm vyšlo v roce 2006, ale na počátku roku 2008, přesně 1.2.2008 vydali speciální DVD s názvem Tobsucht, na kterém prezentují live materiály z posledního tour, a na kterém je jasně vidět, jak velkou a dnes již pověstnou show dokáží tito „reitermaniaci“ vyprodukovat.
Kapela navíc pracuje na novém albu s pracovním názvem Licht, jehož EP Der Weg je na cestě a bude k ochutnání již koncem června! Po svých koncertech na letních festivalech vyráží kapela na evropské turné právě k této nadcházející nové desce, a tak si i my v ČR můžeme jejich megashow v jediném koncertě pro ČR vychutnat! Takže 22.10. Praha a Rock Café! Nezapomeňte! Jejich fanouškovská základna je obrovská a není se čemu divit, přijďte na koncert a uvidíte sami!

Speciálními hosty koncertu budou mladí švédští králové metalových riffů a 2x na cenu Grammy za nejlepší švédské metalové album roku nominovaní MUSTASCH a německá hudební senzace HONIGDIEB se svou novou deskou Seelentropfen a živlem Sirem Hannesem Smithem v čele!

Vstupenky k dostání v pořádající agentuře Pragokoncert, tel: 577 432 420, 777 701 591, e-mailu: dupalova@pragokoncert.com, přes stránky www.mastersofrock.cz, v předprodejních sítích Ticket-Art, Ticketstream a Ticketportal a ve všech obvyklých předprodejích.


Začátek akce:
Odkazy: